VLetenky

Thajský Phuket s Etihad Airways od 462 EUR

Similan Islands
Mu Ko Similan v Andamanskom mori (foto: KOSIN SUKHUM/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak plánujete návštevu južného Thajska, mohol by Vám padnúť vhod tarif päťhviezdičkovej aerolinky – leteckej spoločnosti Etihad Airways (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej partii Thajska sa predávajú za 462 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 27.02.-13.04., 29.04.-30.06. a 07.09.-31.10.2019, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 5. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas októbra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na juh Thajska môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. októbra a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 15. októbra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Phuket za 462 EUR (01.10.-15.10.2019)
Pozn.: V odkaze na rezerváciu potrebné rozkliknúť “Alle angebote anzeigen”

VIE-HKT
Viedeň, Rakúsko – Phuket, Thajsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Juhozápadná časť Thajska

Svetoznámy Phuket Vás očakáva na juhovýchode rovnomenného ostrova, situovaného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Na najlákavejšie pláže v okolí Phuketu zrejme natrafíte vo vychýrenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0