VLetenky

Thajský Phuket s Etihad Airways od 350 EUR

Raya Island
Juhothajský tropický ostrov Raya Island v blízkosti Phuketu (foto: Shazron/Flickr/CC BY 2.0)

Ak plánujete návštevu južného Thajska, mohol by sa Vám hodiť tarif leteckej spoločnosti Etihad Airways (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket (v juhozápadnej partii Thajska) sa predávajú za 350 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 24. do 29. decembra 2021, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) na konci decembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na juh Thajska nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. decembra 2021 a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 9. januára 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Phuket za 350 EUR (26.12.2021-09.01.2022)
Viedeň – Phuket za 357 EUR (26.12.2021-02.01.2022)

VIE-HKT
Viedeň, Rakúsko – Phuket, Thajsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Juhozápadná časť Thajska

Preslávený Phuket Vás čaká na juhovýchode rovnomenného ostrova, položeného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Na najpútavejšie pláže v okolí Phuketu pravdepodobne natrafíte vo vychytenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie doputujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0