VLetenky

Thajský Phuket s Emirates od 431 EUR

Ko Phi Phi
Tropický ostrov Koh Phi Phi v Andamanskom mori (foto: M Teerachai/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak plánujete návštevu južného Thajska, mohla by sa Vám hodiť ponuka najlepšej aerolinky roku 2016 (podľa Skytrax) – leteckej spoločnosti Emirates (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej časti Thajska sa dajú kúpiť za 431 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. apríla do 30. júna 2017, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 8. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. s odletom v období od začiatku apríla do konca júna 2017).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky na juh Thajska nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 13. apríla a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 27. apríla 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Phuket za 431 EUR (13.04.-27.04.2017)
Budapešť – Phuket za 456 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Juhozápadná časť Thajska

Svetoznámy Phuket Vás čaká na juhovýchode rovnomenného ostrova, situovaného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Na najpútavejšie pláže v okolí Phuketu pravdepodobne naďabíte vo vychytenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie doputujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0