VLetenky

Thajský Phuket s Emirates od 429 EUR

Coral Island
Tropický ostrov Coral Island (Koh Kae) v Andamanskom mori (foto: Kevin Poh/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ zvažujete návštevu južného Thajska, mohla by Vám padnúť vhod ponuka najlepšej aerolínie roku 2016 (podľa Skytrax) – leteckej spoločnosti Emirates (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej partii Thajska sú v predaji za 429 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 27. marca do 30. novembra 2017, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku mája do polovice júna a od polovice septembra do konca novembra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky na juh Thajska nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 4. mája a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 18. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Phuket za 429 EUR (04.05.-18.05.2017)
Budapešť – Phuket za 431 EUR (29.11.-13.12.2017)

Juhozápadná časť Thajska

Legendárny Phuket Vás očakáva na juhovýchode rovnomenného ostrova, položeného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Na najlákavejšie pláže v okolí Phuketu zrejme natrafíte vo vychýrenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0