VLetenky

Thajský Ko Chang s Austrian Airlines od 548 EUR

Koh Mak
Tropický ostrov Ko Mak v blízkosti súostrovia Ko Chang (foto: Matthias Ripp/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku (nielen) najvýchodnejších ostrovných skupín Thajska zvádza ponuka spoločnosti Austrian Airlines (Star Alliance) v spolupráci s partnerskými miestnymi aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pobrežného mesta Trat (v blízkosti ostrova Ko Chang) sa dajú kúpiť za 548 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice apríla do konca júna 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 25. apríla a návrat z thajského Trat (TDX) dňa 9. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Trat (Ko Chang) za 548 EUR (25.04.-09.05.2018)

Ko Chang a širšie okolie

Obľúbené východothajské súostrovie Ko Chang, súčasť rovnomenného morského národného parku Mu Ko Chang National Park zahŕňajúceho viac ako 50 ostrovčekov, Vás čaká v oblasti severovýchodného pobrežia impozantného Thajského zálivu. Poteší Vás nielen pôvabnými plážovými scenériami v Hat Sai Khao či Hat Tha Nam. Môže však byť i vhodným východiskovým bodom na návštevu mimoriadne krásnych okolitých ostrovov ako Ko Mak a Ko Kood (Ko Kut).

0