VLetenky

Thajský Ko Chang s Air France od 477 EUR

Koh Mak
Tropický ostrov Ko Mak blízko súostrovia Ko Chang (foto: Khaosaming/Wikimedia Commons/CC0)

Na návštevu (nielen) najvýchodnejších ostrovných skupín Thajska vábi ponuka Air France-KLM (Sky Team) v spolupráci s partnerskými miestnymi aerolinkami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pobrežného mesta Trat (v blízkosti ostrova Ko Chang) sú v predaji za 477 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 13.02.-18.02. a 01.03.-20.06.2018, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice mája do polovice júna 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 15. mája a návrat z thajského Trat (TDX) dňa 27. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Trat (Ko Chang) za 477 EUR (15.05.-27.05.2018)

BUD-TDX

Ko Chang a širšie okolie

Populárne východothajské súostrovie Ko Chang, súčasť rovnomenného morského národného parku Mu Ko Chang National Park zahŕňajúceho vyše 50 ostrovčekov, Vás očakáva v oblasti severovýchodného pobrežia majestátneho Thajského zálivu. Poteší Vás nielen príťažlivými plážovými scenériami v Hat Sai Khao či Hat Tha Nam. Môže však byť aj výhodným východiskovým bodom na prehliadku výnimočne krásnych okolitých ostrovov ako Ko Mak a Ko Kood (Ko Kut).

0