VLetenky

Thajské Krabi s Travel Service od 417 EUR

Maya Bay
Maya Bay na tropickom ostrove Ko Phi Phi (foto: Mikecleggphoto/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na thajský juhozápad (na začiatku hlavnej sezóny) láka pohotovejších a flexibilnejších cestovateľov last minute ponuka charterových leteniek na palube spoločnosti Travel Service z Poľska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Thajska sú k dispozícii za 1796 PLN (cca 417 EUR) s odletom z Varšavy (WAW) dňa 1. novembra (štvrtok) a návratom z Krabi (KBV) o 11 dní neskôr, t.j. dňa 12. novembra 2018 (pondelok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Varšava – Krabi za 1796 PLN / 417 EUR (01.11.-12.11.2018 / štvrtok – pondelok)

WAW-KBV
Varšava, Poľsko – Krabi, Thajsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Doprava do Poľska

Alternatív ekonomickej dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte príležitosť vyskúšať služby poľského nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Viedeň – Varšava.

Juhozápadná partia Thajska

Populárne Krabi Vás očakáva v rovnomennej provincii v juhozápadnej časti Thajského kráľovstva, v oblasti pobrežia majestátneho Andamanského mora. Poteší Vás nielen príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Môže však byť aj výhodným východiskovým bodom na prehliadku výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi.

0