VLetenky

Thajské Krabi s Travel Service od 372 EUR

Railay Bay
Atraktívne scenérie Andamanského mora v podobe Railay Bay (foto: Nextvoyage/Pexles/CC0)

Na thajský juhozápad (na konci hlavnej sezóny) vábi pohotovejších a flexibilnejších cestovateľov last minute ponuka charterových leteniek na krídlach spoločnosti Travel Service z Poľska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Thajska sú k dispozícii za 1600 PLN (cca 372 EUR) s odletom z Varšavy (WAW) dňa 7. marca (štvrtok) a návratom z Krabi (KBV) o 11 dní neskôr, t.j. dňa 18. marca 2019 (pondelok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Varšava – Krabi za 1600 PLN / 372 EUR (07.03.-18.03.2019 / štvrtok – pondelok)

WAW-KBV
Varšava, Poľsko – Krabi, Thajsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Doprava do Poľska

Variánt ekonomickej dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte príležitosť vyskúšať služby poľského nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Viedeň – Varšava.

Juhozápadná časť Thajska

Obľúbené Krabi Vás čaká v rovnomennej provincii v juhozápadnej partii Thajského kráľovstva, v oblasti pobrežia impozantného Andamanského mora. Poteší Vás nielen pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Môže však byť i vhodným východiskovým bodom na prehliadku mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi.

0