VLetenky

Thajské Krabi s Qatar Airways od 508 EUR

Krabi
Príjemná tropická piesočnatá pláž Railay Beach pri Krabi (foto: Jared Smith/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu populárneho Krabi v juhozápadnom Thajsku láka tarif spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld v spolupráci s thajskými partnermi (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky do Krabi v juhozápadnej partii Thajska sú v predaji za 508 EUR s odletom z maďarskej Budapešti a návratom do rakúskej Viedne.

Tarifné podmienky stanovujú cesty od 15. januára do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 6. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od začiatku marca do konca júna 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 2. marca a návrat z Krabi (KBV) do Viedne (VIE) dňa 16. marca 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Krabi – Viedeň za 508 EUR (02.03.-16.03.2016)
Budapešť – Krabi – Viedeň za 521 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Krabi – Viedeň za 537 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Krabi – Viedeň za 14299 CZK (rezervácia v ČJ)

Juhozápadná časť Thajska

Preslávené Krabi Vás očakáva v rovnomennej provincii v juhozápadnej časti Thajského kráľovstva, v oblasti pobrežia majestátneho Andamanského mora. Poteší Vás nielen príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Môže však byť i výhodným východiskovým bodom na prehliadku výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi.

0