VLetenky

Thajské Krabi s British Airways od 432 EUR

Ko Lipe
Scenérie tropického ostrova Ko Lipe (foto: Koh Lipe Beach Resort/Wikimedia Commons/CC0 1.0)

Na návštevu obľúbeného Krabi v juhozápadnom Thajsku na palube Airbusu A380 lákajú British Airways v spolupráci s partnerskými Qatar Airways z aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Krabi v juhozápadnej partii Thajska sú v predaji za 432 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 25. apríla do 15. júna 2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 15. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. s odletom od konca apríla do polovice júna 2017).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 30. apríla a návrat z thajského Krabi (KBV) dňa 15. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Krabi za 432 EUR (30.04.-15.05.2017)
Budapešť – Krabi za 455 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Juhozápadná partia Thajska

Legendárne Krabi Vás čaká v rovnomennej provincii v juhozápadnej partii Thajského kráľovstva, v oblasti pobrežia impozantného Andamanského mora. Poteší Vás nielen pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Môže však byť aj vhodným východiskovým bodom na prehliadku mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi.

0