VLetenky

Thajská Pattaya s Qatar Airways od 447 EUR

Koh Lan
Fotogenický tropický ostrov Ko Lan v blízkosti letoviska Pattaya (foto: stijnooievaar/Pixabay/CC0)

Na prehliadku (nielen) severnej časti Thajského zálivu (v hlavnej sezóne) sa snaží podnietiť ponuka spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do thajského prímorského letoviska Pattaya sú v predaji za 447 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu pri súčasnom nákupe troch leteniek.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú (okrem kúpy troch leteniek súčasne) cesty v období od 30. januára do 24. marca 2018, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 10. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu (t.j od konca januára do kanca marca 2018).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 14. februára a návrat z thajského Utapao/Pattaya (UTP) dňa 27. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Utapao (Pattaya) za 447 EUR (14.02.-27.02.2018 / pri troch cestujúcich)

Pattaya a širšie okolie

Populárne thajské prímorské letovisko Pattaya Vás očakáva v oblasti východného pobrežia majestátneho Thajského zálivu (nachádzajúc sa takmer v jeho najsevernejšej partii) v atraktívnej miestnej provincii Chonburi. Nájdete ju asi 30 km severne od medzinárodného letiska Utapao-Rayong-Pataya Intl Airport alebo skrátene nazývaného aj “Utapao” (UTP).

Nielen pohodové pláže a ostrovy Thajského zálivu

Preslávená Pattaya Vás nielen príťažlivými pobrežnými scenériami s príjemnými piesočnatými plážami )ako 3 km dlhá Pattaya Beach, kilometrová Wong Prachan Beach, pokojnejšími Wong Amat Beach či Naklua Beach), posvätnými chrámami (watmi) a miestami, ale samozrejme aj bohatým nočným životom. Môže však byť aj vhodným východiskovým bodom na návštevu výnimočne krásnych okolitých súostroví ako Ko Khrok (Ko Krok) i Ko Phai (Ko Klung Badan, Ko Luam, Ko Man Wichai a Ko Rin).

0