VLetenky

Tenerife s Laudamotion od 60 EUR

Puerto de la Cruz
Lago Martiánez (Puerto de la Cruz) v severnej partii Tenerife (foto: Hans Braxmeier/Pixabay/CC0)

Na subtropické súostrovie Tenerife (Kanárske ostrovy) máte príležitosť zamieriť vďaka ponuke priamych letov spoločnosti Laudamotion z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Tenerife (do Tenerife-South) kúpite za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hlaidne nájdete v obmedzenom množstve počas decembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Tenerife nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. decembra a návratom zo španielskeho Tenerife-South (TFS) dňa 19. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 60 EUR (12.12.-19.12.2018)

VIE-TFS
Viedeň, Rakúsko – Tenerife, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tenerife

Prekrásne Tenerife, najľudnatejší zo skvelej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva vyše 900 tisíc ľudí (čo predstavuje zhruba 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve Tenerife skúste pridať aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fantastickej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú i dramatická La Gomera, magický El Hierro či okúzľujúca La Palma.

Vskutku príjemné plážové scenérie a očarujúce pobrežie, majestátne hory či masívne vulkány, famózna fauna aj jedinečná vegetácia – to všetko a množstvo ďalších cestovateľských pokladov Vás očakáva na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, úžasnú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo obyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0