VLetenky

Tenerife s Eurowings od 81 EUR

Puerto de la Cruz de Tenerife
Lago Martiánez, Puerto de la Cruz (foto: Roque Santa Cruz/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na subtropické súostrovie Tenerife máte šancu zamieriť pri využití last minute ponuky priamych charterových letov na krídlach spoločností Eurowings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Tenerife sú k dispozícii za 81 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 8. júna (piatok) a návratom z letiska Tenerife-South (TFS) dňa 15. júna 2018 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 81 EUR (08.06.-15.06.2018 / piatok – piatok / priamy let s odbavenou batožinou)

VIE-TFS
Viedeň, Rakúsko – Tenerife, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tenerife

Prekrásne Tenerife, najľudnatejší zo skvelej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva vyšeo 900 tisíc ľudí (čo predstavuje zhruba 40% populácie populárnych “Kanárov”). K návšteve Tenerife skúste pridať aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fantastickej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú i dramatická La Gomera, magický El Hierro či okúzľujúca La Palma.

Vskutku príjemné plážové scenérie a očarujúce pobrežie, majestátne hory či masívne vulkány, famózna fauna i jedinečná vegetácia – to všetko a množstvo ďalších cestovateľských klenotov Vás očakáva na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, úžasnú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo obyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0