VLetenky

Tatárska republika so Smart Wings od 188 EUR

Tatárska republika
Kazanský “Chrám všetkých relígií” v Tatárskej republike (foto: Maarten/Wikimedia Commons/CC BY 2.0)

Na návštevu ruského Tatarstanu máte možnosť zamieriť priamym spojením z Prahy pod taktovkou Smart Wings/ČSA Czech Airlines (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame) lety do tatárskej metropoly Kazaň sa dajú kúpiť za 188 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 22. februára do 30. marca 2019 a predajom do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. od polovice februára do konca marca 2019).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Tatárskej republiky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 22. marca (piatok) a návrat z ruskej Kazane (KZN) dňa 30. marca 2019 (sobota).

Rezervácia letenky:
Praha – Kazaň za 188 EUR (22.03.-30.03.2019 / piatok – sobota)
Pozn.: priamy let s odbavenou batožinou

PRG-KZN
Praha, Česká republika – Kazaň, Rusko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tatárska republika (Rusko)

Pulzujúca (viac ako miliónová) Kazaň, administratívne a kultúrne centrum pôsobivej Tatárskej republiky, Vás čaká v centrálnej partii Ruska pri sútoku rieky Kazanka a obrovitého veľtoku Volga. Z mnohých úžasných miestnych pozoruhodností upúta nielen po architektonickej stránke monumentálny Kazanský Kremlin, fotogenický Chrám všetkých relígií a veľkolepá mešita Kul Šarif.

0