VLetenky

Tatárska republika s Transaero od 185 EUR

tatárska republika
Grandiózna kazanská Kul Sharif mešita v Tatásrskej republike (foto: hadoken/Flickr/CC BY 2.0)

Na jesennú prehliadku famózneho ruského Tatarstanu máte príležitosť zamieriť pod taktovkou leteckej spoločnosti Transaero (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do tatárskej metropoly Kazaň kúpite za 205 USD (alebo v prepočte cca 185 EUR) s odletom zo spomínanej Viedne. Tarifné podmienky určujú max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve najmä počas októbra 2015.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tatárskej republiky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. októbra a návrat z ruskej Kazane (KZN) dňa 26. októbra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kazaň za 205 USD (19.10.-26.10.2015)

Tatárska republika

Pulzujúca (viac ako miliónová) Kazaň, administratívne a kultúrne centrum pôsobivej Tatárskej republiky, Vás očakáva v centrálnej partii Ruska pri sútoku rieky Kazanka a gigantickej Volgy. Z mnohých úžasných miestnych špecialít rozhodne poteší monumentálny Kazanský Kremlin a fantastická Kul Sharif mešita (najväčšia ruská stavba svojho v svojej kategórii).

0