VLetenky

Tanzánske Kilimandžáro s Turkish Airlines od 426 EUR

Kilimandžáro
“Strecha Afriky” Kilimandžáro (5895 m) alias Uhuru Peak (foto: Kim Andre Stiansen/Pixabay/CC0)

Bohatú prírodu východoafrickej Tanzánie máte možnosť odhaliť s najlepšou európskou aerolíniou (podľa Skytrax) – Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tanzánske „Kilimanjaro Intl Airport“ sú v predaji 426 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. apríla 2015 do 9. júna 2018, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 28. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. s odletom od polovice apríla do začiatku júna 2018).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. apríla a návrat z tanzánskeho Kilimandžára (JRO) dňa 8. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kilimandžáro za 426 EUR (26.04.-08.05.2018)

VIE-JRO

Tanzánia

Pre fanúšikov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani skvelý národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa zrejme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v “pevninskej” partii Tanzánie dlho, vyberte sa do jej fantastickej ostrovnej časti, kde Vás čaká úžasný Zanzibar s prekrásnymi plážovými scenériami Indického oceánu. Pokiaľ by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) patrí k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0