VLetenky

Tanzánske Kilimandžáro s KLM od 430 EUR

Kilimandžáro
“Strecha Afriky” Kilimandžáro (5895 m) – Uhuru Peak (foto: Chris 73/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Prírodné bohatstvo východoafrickej Tanzánie máte príležitosť objaviť pri využití ponuky holandskej aerolínie KLM (v spolupráci s aliančnými partnermi) zo Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tanzánske „Kilimanjaro Intl Airport“ kúpite za 430 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 26. februára do 31. marca 2019, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 25. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu marca 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 14. marca (štvrtok) a návrat z tanzánskeho Kilimandžára (JRO) dňa 24. marca 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kilimandžáro za 430 EUR (14.03.-24.03.2019 / štvrtok – nedeľa)

VIE-JRO
Viedeň, Rakúsko – Kilimandžáro, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tanzánia

Pre priaznivcov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného blízko hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani úžasný národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa pravdepodobne radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v “pevninskej” časti Tanzánie dlho, vydajte sa do jej fascinujúcej ostrovnej partie , kde Vás očakáva skvelý Zanzibar s nádhernými plážovými scenériami Indického oceánu. Pokiaľ by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) patrí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0