VLetenky

Tanzánske Kilimandžáro s KLM od 410 EUR

Kilimandžáro
„Strecha Afriky“ Kilimandžáro (5895 m) – Uhuru Peak (foto: Chris 73/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Prírodné poklady východoafrickej Tanzánie máte možnosť odhaliť vďaka ponuke holandskej aerolinky KLM (Sky Team) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tanzánskeho mesta Arusha sa dajú kúpiť za 410 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 19. decembra 2019 do 30. septembra 2020, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 22. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od marca do júna 2020.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. marca a návrat z tanzánskeho Arusha (ARK) dňa 18. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Arusha za 410 EUR (04.03.-18.03.2020)

VIE-ARK
Viedeň, Rakúsko – Arusha, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tanzánia

Pre fanúšikov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani skvelý národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa zrejme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v „pevninskej“ časti Tanzánie dlho, vyberte sa do jej fantastickej ostrovnej partie, kde Vás čaká úžasný Zanzibar s prekrásnymi plážovými scenériami Indického oceánu. Pokiaľ by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš „poznačený“ turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) patrí k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0