VLetenky

Tanzánske Kilimandžáro s Kenya Airways od 399 EUR

Kilimandžáro
“Strecha Afriky” Kilimandžáro (5895 m) – Uhuru Peak (foto: Matt Kieffer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Bohatú prírodu východoafrickej Tanzánie máte príležitosť objavovať vďaka ponuke leteckej spoločnosti Kenya Airways v spolupráci s partnerskými Air France-KLM zo Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tanzánske „Kilimanjaro Intl Airport“ sa dajú kúpiť za 399 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu pri spoločnom nákupe dvoch leteniek súčasne.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú (pri súčasnom nákupe dvoch leteniek) odlety v období 07.02.-30.06. a 16.08.-10.12.2020, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 9. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od marca do mája a od novembra do decembra 2020.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. marca a návrat z tanzánskeho Kilimandžára (JRO) dňa 26. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kilimandžáro za 399 EUR (11.03.-26.03.2020 / pri dvoch cestujúcich)

VIE-JRO
Viedeň, Rakúsko – Kilimandžáro, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tanzánia

Pre fanúšikov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani skvelý národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa zrejme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v “pevninskej” partii Tanzánie dlho, vydajte sa do jej fantastickej ostrovnej časti, kde Vás čaká úžasný Zanzibar s prekrásnymi plážovými scenériami Indického oceánu. Ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) patrí k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0

Add a Comment