VLetenky

Tanzánske Kilimandžáro s Flydubai od 471 EUR

Kilimandžáro
Pohľad na Kilmandžáro (5895 m) (foto: Amoghavarsha JS/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nesmierne prírodné bohatstvo znamenitej východoafrickej Tanzánie máte príležitosť objaviť s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom zo slovenskej Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tanzánske “Kilimanjaro Intl Airport” sa predávajú za 471 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty od 31. októbra 2017 do 20. marca 2018 a predaj do 31. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) v čase od konca októbra do konca novembra 2017 a od začiatku januára do začiatku marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 31. októbra a návrat z “Kilimanjaro Intl Airport” (JRO) dňa 16. novembra 2017.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Kilimadžáro za 471 EUR (31.10.-16.11.2017)

Tanzánia

Pre priaznivcov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani úžasný národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

Pokiaľ Vám bude v “pevninskej” partii Tanzánie dlho, vydajte sa do jej fascinujúcej ostrovnej časti, kde Vás očakáva skvelý Zanzibar s nádhernými plážovými scenériami Indického oceánu. Ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0