VLetenky

Tanzánia so Swiss International Air Lines od 426 EUR

Zanzibar
Serengeti N.P., jedna z najlepších ukážok divoko žijúcej zveri na Zemi (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

Východoafrickú Tanzániu máte možnosť objaviť (aj počas “zimných sviatkov”) pri využití ponuky leteckej spoločnosti Swiss International Air Lines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tanzánskeho veľkomesta Dar es Salaam sa predávajú za 426 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 21. novembra 2018 do 30. júna 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 23. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. od konca novembra 2018 do konca júna 2019).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 15. decembra (sobota) a návrat z tanzánskeho Dar es Salaam (DAR) dňa 29. decembra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dar es Salaam za 426 EUR (15.12.-29.12.2018 / sobota – sobota)

VIE-DAR
Viedeň, Rakúsko – Dar es Salaam, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tanzánia

Pre fanúšikov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrcholu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v “pevninskej” časti Tanzánie dlho, vydajte sa do jej fascinujúcej ostrovnej partie, kde Vás očakáva skvelý Zanzibar s nádhernými plážovými scenériami Indického oceánu. Ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) patrí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0