VLetenky

Tanzánia so Swiss International Air Lines od 421 EUR

Zanzibar
Scenérie Indického oceánu vo forme tropického ostrova Mnemba (foto: Matt Kieffer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Východoafrickú Tanzániu máte možnosť navštíviť v rámci ponuky spoločnosti Swiss International Air Lines (Star Alliance) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tanzánskeho veľkomesta Dar es Salaam kúpite za 421 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 20. júna 2020 do 30. apríla 2021, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od októbra 2020 do apríla 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. novembra a návrat z tanzánskeho Dar es Salaam (DAR) dňa 18. novembra 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dar es Salaam za 421 EUR (04.11.-18.11.2020)

VIE-DAR
Viedeň, Rakúsko – Dar es Salaam, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tanzánia

Pre priaznivcov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrcholu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného blízko hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v “pevninskej” partii Tanzánie dlho, vyberte sa do jej fantastickej ostrovnej časti, kde Vás čaká úžasný Zanzibar s prekrásnymi plážovými scenériami Indického oceánu. Ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) patrí k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0

Add a Comment