VLetenky

Tanzánia s Flydubai od 391 EUR

Mafia Island
Scenérie Indického oceánu na tanzánskom ostrove Mafia Island (foto: gill_penney/Flickr/CC BY 2.0)

Neuveriteľné prírodné poklady famóznej východoafrickej Tanzánie máte príležitosť odhaliť s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tanzánskej metropoly Dar es Salaam sa predávajú za 391 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 1. mája do 21. júna 2017 a predaj do 15. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu uvedeného času platnosti tarifu počas mája a júna 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 2. júna a návrat z tanzánskeho Dar es Salaam (DAR) dňa 16. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dar es Salaam za 391 EUR (02.06.-16.06.2017)

Tanzánia

Pre fanúšikov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom vzhliadnuť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani skvelý národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa pravdepodobne zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v “kontinentálnej” časti Tanzánie dlho, vyberte sa do jej fantastickej ostrovnej partie, kde Vás čaká úžasný Zanzibar s prekrásnymi plážovými scenériami Indického oceánu. Pokiaľ by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “postihnutý” turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0