VLetenky

Tanzánia s Flydubai od 356 EUR

Zanzibar
Idylická Kendwa Beach na severe tanzánskeho súostrovia Zanzibar (foto: Kyle Taylor/Flickr/CC BY 2.0)

Nesmierne prírodné bohatstvo znamenitej východoafrickej Tanzánie máte šancu objaviť s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom zo slovenskej Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tanzánskej metropoly Dar es Salaam sa dajú kúpiť za 356 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatné prihlásenie do programu aerolinky s názvom “OPEN”, ktorého členovia majú aktuálne výraznú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od začiatku novembra 2017 do konca marca 2018 (s výnimkou obdobia “zimných sviatkov”) – s predajom do poludnia 13. septembra (resp. do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 30. januára a návrat z Dar es Salaam (DAR) dňa 15. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dar es Salaam za 356 EUR pre členov “OPEN” (30.01.-15.02.2018)

Tanzánia

Pre priaznivcov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom spoznať celú Afriku z najvyššieho vrcholu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani úžasný národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa zrejme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

Pokiaľ Vám bude v “pevninskej” časti Tanzánie dlho, vydajte sa do jej fascinujúcej ostrovnej časti, kde Vás očakáva skvelý Zanzibar s nádhernými plážovými scenériami Indického oceánu. Ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Čarokrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0