VLetenky

Tanzánia s Flydubai od 293 EUR

Kilimandžáro
Sugestívny pohľad na Kilmandžáro (5895 m) z Mount Meru (foto: Woodlouse/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Neskutočné prírodné poklady famóznej východoafrickej Tanzánie máte príležitosť odhaliť s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom zo slovenskej Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tanzánskej metropoly Dar es Salaam kúpite za 293 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatná registrácia do programu aerolínie pod názvom “OPEN”, ktorého členovia majú aktuálne výraznú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od polovice mája do polovice júna 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 23. mája a návrat z Dar es Salaam (DAR) dňa 12. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dar es Salaam za 293 EUR pre členov “OPEN” (23.05.-12.06.2017)

Tanzánia

Pre fanúšikov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom vzhliadnuť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani skvelý národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa pravdepodobne zaraďuje adí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v “pevninskej” časti Tanzánie dlho, vyberte sa do jej fantastickej ostrovnej partie, kde Vás čaká úžasný Zanzibar s prekrásnymi plážovými scenériami Indického oceánu. Pokiaľ by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “postihnutý” turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0