VLetenky

Tanzánia s Flydubai od 233 EUR

Zanzibar
“Zákutia” Indického oceánu na tropickom Zanzibare (foto: Samir Luther/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Neuveriteľné prírodné bohatstvo znamenitej východoafrickej Tanzánie máte šancu objaviť s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom z Bratislavy a z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Dar es Salaam sa predávajú za 233 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika, resp. za 6360 CZK (asi 235 EUR) pri odlete z pražského letiska Václava Havla. V cene 323 EUR doletíte z bratislavského leteckého prístavu aj na Zanzibar.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 10. mája do do 20. júna 2017 a predaj do 27. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatné prihlásenie do programu aerolínie pod názvom “OPEN”, ktorého členovia majú aktuálne výraznú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 23. mája a návrat z Dar es Salaam (DAR) dňa 5. júna 2017 (za 233 EUR s “OPEN”).

Ďalším príkladom rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 23. mája a návrat z Dar es Salaam (DAR) dňa 5. júna 2017 (za 6360 CZK s “OPEN”).

Iný príkladom rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Bratislavy (BTS) dňa 23. mája a návrat zo Zanzibaru (ZNZ) dňa 5. júna 2017 (za 323 EUR s “OPEN”).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dar es Salaam za 233 EUR pre členov “OPEN” (23.05.-05.06.2017)
Praha – Dar es Salaam za 6360 CZK pre členov “OPEN” (23.05.-05.06.2017)

Bratislava – Zanzibar za 323 EUR pre členov “OPEN” (23.05.-05.06.2017)

Tanzánia

Pre priaznivcov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani úžasný národný park Serengeti, ktorý spolu s juhoafrickým Kruger National Park sa zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

Pokiaľ Vám bude v “pevninskej” partii Tanzánie dlho, vydajte sa do jej fascinujúcej ostrovnej časti, kde Vás očakáva skvelý Zanzibar s nádhernými plážovými scenériami Indického oceánu. Ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0