VLetenky

Tanzánia s EgyptAir od 398 EUR

Zanzibar
Kendwa Beach na severe tanzánskeho ostrova Zanzibar (foto: TravelingOtter/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Východoafrickú Tanzániu (i s možnosťou prehliadky egyptských pyramíd v Gize) máte príležitosť odhaliť pri využití tarifu leteckej spoločnosti EgyptAir zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tanzánskeho veľkomesta Dar es Salaam sa dajú kúpiť za 398 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 25. apríla do 10. júna 2018, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 30. apríla (do aktualizácie tarifu / do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku mája do začiatku júna 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. mája a návrat z tanzánskeho Dar es Salaam (DAR) dňa 30. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dar es Salaam za 398 EUR (19.05.-30.05.2018)

VIE-DAR
Viedeň, Rakúsko – Dar es Salaam, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tanzánia

Pre priaznivcov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrcholu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného blízko hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v “pevninskej” časti Tanzánie dlho, vydajte sa do jej fascinujúcej ostrovnej partie, kde Vás očakáva skvelý Zanzibar s nádhernými plážovými scenériami Indického oceánu. Pokiaľ by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) patrí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0