VLetenky

Tanzánia s EgyptAir od 396 EUR

Zanzibar
Paje na juhovýchode tanzánskeho ostrova Zanzibar (foto: Konstantin Zamkov/Flickr/CC BY 2.0)

Východoafrickú Tanzániu (aj s prípadnou prehliadkou egyptských pyramíd v Gize) máte možnosť objaviť s ponukou leteckej spoločnosti EgyptAir zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tanzánskeho veľkomesta Dar es Salaam sú v predaji za 396 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. septembra do 10. decembra 2018, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 15. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca septembra do začiatku decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Tanzánie nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. septembra (sobota) a návrat z tanzánskeho Dar es Salaam (DAR) dňa 7. októbra 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dar es Salaam za 396 EUR (22.09.-07.10.2018 / sobota – nedeľa)

VIE-DAR
Viedeň, Rakúsko – Dar es Salaam, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tanzánia

Pre fanúšikov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrcholu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (asi 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nenechajte si ujsť ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

Ak Vám bude v „pevninskej“ partii Tanzánie dlho, vyberte sa do jej fantastickej ostrovnej časti, kde Vás čaká úžasný Zanzibar s prekrásnymi plážovými scenériami Indického oceánu. Ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš postihnutý turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) patrí k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

0