VLetenky

Tanzánia s Condor Airlines za 498 EUR

Ak chcete v blízkom období spoznať prírodné krásy Tanzánie, alebo konkrétne súostrovia Zanzibar, číha na Vás zaujímavý tarif nemeckej leteckej spoločnosti Condor Airlines (alias Condor Flugdienst).

Spiatočné letenky na východoafrický ostrov Zanzibar sú k dispozícii v sume 498 EUR s odletom z nemeckého Frankfurtu (FRA) a s návratom zo Zanzibaru (ZNZ). V uvedenej cene je dostupné obmedzené množstvo termínov v mesiaci jún/júl. Príkladom Vašej rezervácie môžu byť dátumy 10.-18. jún 2012.

Keď sa Vám bude zdať Zanzibar príliš postihnutý turistickým ruchom, skúste navštíviť okolité ostrovy (z opačného spektra návštevnosti) – Pemba Island alebo Mafia Island (nedajte sa pomýliť názvom, jedná sa zatiaľ o pomerne nedotknutý nielen potápačský raj a prvý morský národný park v Tanzánii)…

Keňa a Tanzánia + Keňa za 498 EUR

V rovnakých cenových reláciách sa pohybujú aj letenky do Kene (Nairobi a Mombasa). Pokiaľ máte chuť navštíviť iba Keňu, alebo prípadne k návšteve Tanzánie pridať aj Keňu, klasická spiatočná či kombinovaná letenka Vás vyjde rovnako. Možné sú teda aj rôzne open jawy – kombinácie rôznych odletov/príletov z/do Frankfurtu – Zanzibar (ZNZ), Nairobi (NBO), Mombasa (MBA) a viceversa (to isté v opačnom garde; môžete rezervovať ako dva jednosmerné lety).

Rezervácia letenky: Tanzánia a Keňa za 498 EUR

Na letecký prískok do nemeckého mesta Frankurt môžete použiť Wizzair, ktorý operuje lety do Frankfurtu (Hahn) z Budapešti (alebo Katovíc). Ďalšou alternatívou je Niki/Air Berlin na leteckej linke z Viedne do Frankfurtu.

0