VLetenky

Švédsky ostrov Gotland s Finnair od 155 EUR

Gotland
Škandinávia v podobe súostrovia Gotland (foto: Helen Simonsson/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na návštevu škandinávskeho ostrova Gotland i počas letných prázdnin (aj s možnosťou prehliadky Helsínk) sa snaží podnietiť spoločnosť Finnair z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do švédskeho mesta Visby v ostrovnej provincii Gotland sú v predaji za 155 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v čase od 16. júna do 11. augusta 2018 a predaj do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov (pri cestovaní s príručnou batožinou).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedeného obdobia platnosti tarifu (vrátane letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na ostrov Gotland nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 25. júla (streda) s návratom zo švédskeho Visby (VBY) dňa 28. júla 2018 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Visby (Gotland) za 155 EUR (25.07.-28.07.2018)

Gotland

Pôsobivý škandinávsky Gotland nájdete v Baltickom mori medzi švédskou a lotyšskou pevninou (konkrétnejšie v oblasti medzi južným Švédskom a západným pobrežím Lotyšska), pričom západný okraj súostrovia delí od kontinentálneho Švédska iba približná vzdialenosť okolo 90 km. Pozoruhodné Visby má status administratívno-politického centra tohto najväčšieho ostrova v Baltiku.

0