VLetenky

Svätá Lucia s Delta Air Lines od 524 EUR

The Pitons
Piton Ridge – magický symbol Svätej Lucie (foto: Christian Lendl @ _dChris/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ by ste radi zamierili na znamenitú karibskú Svätú Luciu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na karibský ostrov Svätá Lucia sa predávajú za 524 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 23. augusta 2015 do 28. marca 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 28. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 25. augusta s návratom zo St. Lucia-Hewanorra Airport (UVF) dňa 7. septembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Svätá Lucia za 524 EUR (25.08.-07.09.2015)

Svätá Lucia

Pohodová Svätá Lucia sa geograficky radí do mimoriadne pôsobivej reťaze geniálneho karibského súostrovia Malé Antily. Čaká Vás zhruba 50 km južne od francúzskeho Martiniku a približne 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších pôvabných okolitých ostrovu istotne stojí aj vynikaúci Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km južným smerom).

Okrem príjemných plážových aktivít a objavovania dobre skrytých pokladov fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať taktiež impresívne miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova patrí fantastický masív sopečného pôvodu pod názvom Pitons, tvorený dvoma dramatickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). Aj priamo pod nimi nájdete prekrásne piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0