VLetenky

Svätá Lucia s Delta Air Lines od 479 EUR

The Pitons
Piton Ridge – poznávací symbol Svätej Lucie (foto: Jean-Marc Astesana/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak by ste radi zavítali na famóznu karibskú Svätú Luciu, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský ostrov Svätá Lucia sa dajú kúpiť za 479 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 27.09.-15.12.2016 a 06.01.-06.04.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 17. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 4. októbra s návratom zo St. Lucia-Hewanorra Airport (UVF) dňa 17. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Svätá Lucia za 479 EUR (04.10.-17.10.2016)
Praha – Svätá Lucia za 499 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Svätá Lucia

Príjemná Svätá Lucia sa geograficky zaraďuje do výnimočne impresívnej reťaze fenomenálneho karibského súostrovia Malé Antily. Očakáva Vás približne 50 km južne od francúzskeho Martiniku a zhruba 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších príťažlivých okolitých ostrovu určite stojí i výborný Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km južným smerom).

Okrem pohodových plážových aktivít a odhaľovania dobre ukrytých pokladov fantastického podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať takisto pôsobivé miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova patrí fascinujúci masív sopečného pôvodu s názvom Pitons, vytváraný dvoma magickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). Aj priamo pod nimi nájdete nádherné piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0