VLetenky

Svätá Lucia s Delta Air Lines od 461 EUR

Saint Lucia
Grandiózne scenérie Karibiku na tropickom súostroví Svätá Lucia (foto: Prayitno/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi zamierili na šarmantnú karibskú Svätú Luciu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský ostrov Svätá Lucia sa dajú kúpiť za 461 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-06.04. (okrem blackoutu 16.12.-05.01.), min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 7. novembra za základnú cenu (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) v čase od začiatku januára do začiatku apríla a od polky augusta do konca septembra 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 29. januára s návratom zo St. Lucia-Hewanorra Airport (UVF) dňa 12. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Svätá Lucia za 461 EUR (29.01.-12.02.2017)

Svätá Lucia

Pohodová Svätá Lucia sa geograficky radí do mimoriadne pôsobivej reťaze geniálneho karibského súostrovia Malé Antily. Čaká Vás zhruba 50 km južne od francúzskeho Martiniku a približne 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších pôvabných okolitých ostrovu určite istotne aj vynikajúci Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km južným smerom).

Okrem príjemných plážových aktivít a objavovania dobre skrytých pokladov fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov skúste uvidieť taktiež impresívne miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova patrí fascinujúci masív sopečného pôvodu pod názvom Pitons, tvorený dvoma dramatickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). I priamo pod nimi nájdete prekrásne piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0