VLetenky

Svätá Lucia s British Airways od 621 EUR

The Pitons
Petit Piton, jedno z “dvojčat” Piton Ridge – symbolu Svätej Lucie (foto: _dChris/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti radi vyrazili na excelentnú karibskú Svätú Luciu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka British Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na karibský ostrov Svätá Lucia sú v predaji za 621 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky určujú odlety v období 14.01.-25.06. a 20.08.-31.10.2015, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 27. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 4. marca s návratom zo St. Lucia-Hewanorra Airport (UVF) dňa 19. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Svätá Lucia za 621 EUR (04.03.-19.03.2015)
Budapešť – Svätá Lucia za 624 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Svätá Lucia za 626 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Svätá Lucia za 635 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Svätá Lucia za 17645 CZK (rezervácia v ĆJ)

Svätá Lucia

Pohodová Svätá Lucia sa geograficky radí do mimoriadne pôsobivej reťaze geniálneho karibského súostrovia Malé Antily. Čaká Vás zhruba 50 km južne od francúzskeho Martiniku a približne 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších pôvabných okolitých ostrovu istotne stojí aj výborný Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km smerom na juh).

Okrem príjemných plážových aktivít a objavovania dobre skrytých pokladov fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať taktiež impresívne miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova sa radí fantastický masív sopečného pôvodu s názvom Pitons, tvorený dvoma dramatickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). Aj priamo pod nimi nájdete prekrásne piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0