VLetenky

Svätá Lucia s British Airways od 492 EUR

Saint Lucia
Piton Beer a fotogenický masív Pitons (foto: anax44/CestLaVibe.com /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak by ste radi zamierili na šarmantnú karibskú Svätú Luciu, mohol by sa Vám hodiť zaujímavý tarif leteckej spoločnosti British Airways (Oneworld) a partnerov (s odletom zo strednej Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský ostrov Svätá Lucia kúpite za 492 EUR s odletom z českej Prahy a návratom do rakúskej Viedne.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 11. septembra do 8. októbra 2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu s návratom do 08.10.2018 a predaj do 27. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Trasy v predaji:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 18. septembra s návratom zo Svätej Lucie (SLU) do Viedne (VIE) dňa 3. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Svätá Lucia – Viedeň za 492 EUR (18.09.-03.10.2018)

PRG-SLU-VIE
Praha – Svätá Lucia – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Svätá Lucia

Príjemná Svätá Lucia sa geograficky zaraďuje do výnimočne impresívnej reťaze fenomenálneho karibského súostrovia Malé Antily. Očakáva Vás približne 50 km južne od francúzskeho Martiniku a zhruba 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších príťažlivých okolitých ostrovov istotne stojí aj výborný Svätý Vincent (ležiaci asi 50 km južným smerom).

Okrem pohodových plážových aktivít a odhaľovania dobre ukrytých pokladov fantastického podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať takisto pôsobivé miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova patrí fascinujúci masív sopečného pôvodu s názvom Pitons, vytváraný dvoma magickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). I priamo pod nimi nájdete nádherné piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0