VLetenky

Svätá Lucia s American Airlines za 575 EUR

The Pitons
Fotogenický Piton Ridge, dramatický symbol Svätej Lucie (foto: Richard Moross/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi vyrazili na famóznu karibskú Svätú Luciu, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti American Airlines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na karibský ostrov Svätá Lucia sa dajú kúpiť za 575 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 30. novembra 2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 30 dní a predaj do 17. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve najmä v priebehu júna a jesene 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 16. septembra s návratom zo St. Lucia-Hewanorra Airport (UVF) dňa 30. septembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Svätá Lucia za 575 EUR (16.09.-30.09.2015)

Svätá Lucia

Príjemná Svätá Lucia sa geograficky zaraďuje do výnimočne impresívnej reťaze fenomenálneho karibského súostrovia Malé Antily. Očakáva Vás približne 50 km na juh od francúzskeho Martiniku a zhruba 200 km severozápadne od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších príťažlivých okolitých ostrovu určite stojí aj excelentný Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km južným smerom).

Okrem pohodových plážových aktivít a odhaľovania dobre ukrytých pokladov fantastického podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať takisto pôsobivé miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova sa zaraďuje fascinujúci masív sopečného pôvodu s názvom Pitons, vytváraný dvoma magickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). I priamo pod nimi nájdete nádherné piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0