VLetenky

Svätá Lucia s Air Canada od 511 EUR

The Pitons
Piton Ridge alias The Pitons – poznávacie znamenie Svätej Lucie (foto: Prayitno/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku karibského súostrovia Svätá Lucia (i v čase hlavnej sezóny) sa máte šancu vypraviť so spoločnosťou Air Canada a partnerskými dopravcami zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Svätá Lucia sa predávajú za 511 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 09.02.-30.06. a 21.08.-16.12.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 9. novembra (sobota) a návrat z Vieux-Fort (UVF) dňa 17. novembra 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Svätá Lucia za 511 EUR (09.11.-17.11.2019 / sobota – nedeľa)

VIE-UVF
Viedeň, Rakúsko – Vieux-Fort, Svätá Lucia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Svätá Lucia

Príjemná Svätá Lucia sa geograficky zaraďuje do výnimočne impresívnej reťaze fenomenálneho karibského súostrovia Malé Antily. Očakáva Vás približne 50 km južne od francúzskeho Martiniku a zhruba 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších príťažlivých okolitých ostrovu určite stojí i výborný Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km južným smerom).

Okrem pohodových plážových aktivít a odhaľovania dobre ukrytých pokladov fantastického podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať takisto pôsobivé miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova patrí fantastický masív sopečného pôvodu s názvom Pitons, vytvorený dvoma magickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). I priamo pod nimi nájdete nádherné piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0