VLetenky

Svätá Lucia s Air Canada od 504 EUR

The Pitons
Gros Piton (771 m) a oblasť Jalousie Beach (foto: XeresNelro/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na prehliadku karibského súostrovia Svätá Lucia (aj v rámci hlavnej sezóny) máte možnosť vyraziť so spoločnosťou Air Canada a aliančnými partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Svätá Lucia sa predávajú za 504 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-17.12.2018 a 09.01.-31.03.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 23. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do konca marca 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 28. marca a návrat z Vieux-Fort (UVF) dňa 8. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Svätá Lucia za 504 EUR (28.03.-08.04.2019)

VIE-UVF
Viedeň, Rakúsko – Vieux-Fort, Svätá Lucia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Svätá Lucia

Pohodová Svätá Lucia sa geograficky radí do mimoriadne pôsobivej reťaze geniálneho karibského súostrovia Malé Antily. Čaká Vás zhruba 50 km južne od francúzskeho Martiniku a približne 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších pôvabných okolitých ostrovu istotne stojí aj vynikajúci Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km južným smerom).

Okrem príjemných plážových aktivít a objavovania dobre skrytých pokladov fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať taktiež impresívne miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova patrí fascinujúci masív sopečného pôvodu pod názvom Pitons, tvorený dvoma dramatickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). Aj priamo pod nimi nájdete prekrásne piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0