VLetenky

Svätá Lucia s Air Canada od 503 EUR

The Pitons
Piton Ridge alias The Pitons – poznávacie znamenie Svätej Lucie (foto: Prayitno/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku karibského súostrovia Svätá Lucia sa máte možnosť vypraviť so spoločnosťou Air Canada a aliančnými partnermi zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Svätá Lucia sú v predaji za 503 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 21.08.-16.12.2020 a 01.01.-30.06.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do apríla 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 3. februára a návrat z Vieux-Fort (UVF) dňa 17. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Svätá Lucia za 503 EUR (03.02.-17.02.2021)

PRG-UVF
Praha, Česko – Vieux-Fort, Svätá Lucia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Svätá Lucia

Príjemná Svätá Lucia sa geograficky zaraďuje do výnimočne impresívnej reťaze fenomenálneho karibského súostrovia Malé Antily. Očakáva Vás približne 50 km južne od francúzskeho Martiniku a zhruba 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších príťažlivých okolitých ostrovov určite stojí i výborný Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km južným smerom).

Okrem pohodových plážových aktivít a odhaľovania dobre ukrytých pokladov fantastického podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať taktiež pôsobivé miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova patrí fascinujúci masív sopečného pôvodu s názvom Pitons, vytvorený dvoma magickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). I priamo pod nimi nájdete nádherné piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0

Add a Comment