VLetenky

Svätá Lucia s Air Canada od 472 EUR

The Pitons
Piton Ridge alias The Pitons, poznávacie znamenie Svätej Lucie (foto: mimi_s/Pixabay/CC0)

Na prehliadku karibského súostrovia Svätá Lucia sa máte príležitosť vypraviť so spoločnosťou Air Canada a partnerskými dopravcami zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Svätá Lucia sa predávajú za 472 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 06.08.-16.12.2021 a 10.01.-31.03.2022, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 16. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od novembra 2021 do februára 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Svätú Luciu môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 11. novembra a návrat z Vieux-Fort (UVF) dňa 26. novembra 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Svätá Lucia za 472 EUR (11.11.-26.11.2021)

VIE-UVF
Viedeň, Rakúsko – Vieux-Fort, Svätá Lucia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Svätá Lucia

Pohodová Svätá Lucia sa geograficky radí do mimoriadne pôsobivej reťaze geniálneho karibského súostrovia Malé Antily. Čaká Vás zhruba 50 km južne od francúzskeho Martiniku a približne 200 km na severozápad od pozoruhodného Barbadosu. Za návštevu z ďalších pôvabných okolitých ostrovov istotne stojí aj vynikajúci Svätý Vincent (nachádzajúci sa asi 50 km južným smerom).

Okrem príjemných plážových aktivít a objavovania dobre skrytých pokladov fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov skúste spoznať taktiež impresívne miestne dažďové pralesy. K poznávacím znameniam ostrova patrí fantastický masív sopečného pôvodu s názvom Pitons, tvorený dvoma dramatickými vrcholmi Gros Piton (771 m) a Petit Piton (743 m). I priamo pod nimi nájdete prekrásne piesočnaté pláže v lokalite Sugar Beach (Jalousie Beach).

0

Add a Comment