VLetenky

Sumatra s LOT Polish Airlines od 540 EUR

Belitung
Atmosféra indonézskeho tropického súostrovia Belitung (foto: jeffrey manzini/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet na Sumatru máte šancu uskutočniť pri využití ponuky leteckej spoločnosti LOT Polish Airlines (Star Alliance) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do indonézskeho veľkomesta Medan (Severná Sumatra) kúpite za 540 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas marca 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Sumatru nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 19. marca s návratom z indonézskeho mesta Medan (KNO) dňa 2. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Medan (Sumatra) za 540 EUR (19.03.-02.04.2019)

PRG-KNO
Praha, Česko – Medan (Sumatra), Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Sumatra

Indonézsky tropický ostrov Sumatra nájdete v najzápadnejšej partii gigantickej ostrovnej skupiny Veľké Sundy, kam okrem nej geograficky spadajú aj ďalšie gigantické súostrovia ako Borneo/Kalimantan, Jáva a Sulawesi (Celebes). Sumatra Vás očakáva práve v tejto rozľahlej oblasti medzi indickými Andamanskými ostrovmi, pevninským Malajským polostrovom, Borneom (Kalimantan) a Jávou.

0