VLetenky

Sumatra s Condor Airlines od 490 EUR

Belitung
Atmosféra indonézskeho tropického súostrovia Belitung (foto: jeffrey manzini/Flickr/CC BY 2.0)

Cestu na Sumatru máte šancu zrealizovať pri využití ponuky leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do indonézskeho veľkomesta Medan (Severná Sumatra) sú v predaji za 490 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas mája/júna 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Sumatru môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 20. mája s návratom z indonézskeho mesta Medan (KNO) dňa 11. júna 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Medan (Sumatra) za 490 EUR (20.05.-11.06.2019)

PRG-KNO
Praha, Česko – Medan (Sumatra), Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Sumatra (Indonézia)

Indonézsky tropický ostrov Sumatra nájdete v najzápadnejšej časti obrovitej ostrovnej skupiny Veľké Sundy, kam okrem nej geograficky spadajú i ďalšie gigantické súostrovia ako Borneo/Kalimantan, Jáva a Sulawesi (Celebes). Sumatra Vás čaká práve v tejto rozľahlej oblasti medzi indickými Andamanskými ostrovmi, pevninským Malajským polostrovom, Borneom (Kalimantan) a Jávou.

0

Add a Comment