VLetenky

Sumatra s Condor Airlines od 424 EUR

Belitung
Atmosféra indonézskeho tropického súostrovia Belitung (foto: jeffrey manzini/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet na Sumatru máte príležitosť uskutočniť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do indonézskeho veľkomesta Medan (Severná Sumatra) sa dajú kúpiť za 424 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas novembra/decembra 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Sumatru nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 21. novembra s návratom z indonézskeho mesta Medan (KNO) dňa 6. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Medan (Sumatra) za 424 EUR (21.11.-06.12.2019)

PRG-KNO
Praha, Česko – Medan (Sumatra), Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Sumatra (Indonézia)

Indonézsky tropický ostrov Sumatra nájdete v najzápadnejšej partii gigantickej ostrovnej skupiny Veľké Sundy, kam okrem nej geograficky spadajú aj ďalšie obrovité súostrovia ako Borneo/Kalimantan, Jáva a Sulawesi (Celebes). Sumatra Vás očakáva práve v tejto rozľahlej oblasti medzi indickými Andamanskými ostrovmi, pevninským Malajským polostrovom, Borneom (Kalimantan) a Jávou.

0

Add a Comment