VLetenky

Štutgart s Laudamotion od 20 EUR

Hohenzollern Castle
Zo sídla Mercedes-Benz si odskočte na Burg Hohenzollern (foto: Jonathan Sautter/Pixabay/CC0)

Nielen nemecký Štutgart (s okolitým regiónom Baden-Württemberg) máte šancu spoznať (aj v rámci “predĺženého víkendu”) vďaka leteckej spoločnosti Laudamotiony (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Štutgartu (hlavného mesta Baden-Württemberg) sa predávajú za 20 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve s odletom od začiatku februára do konca marca 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viene (VIE) dňa 1. februára (piatok) a návrat z nemeckého Štutgartu (STR) dňa 4. februára 2019 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Štutgart za 20 EUR (01.02.-04.02.2019 / piatok – pondelok)

VIE-STR
Viedeň, Rakúsko – Štutgart, Nemecko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Štutgart (Baden-Württemberg)

Pozoruhodný 600-tisícový Štutgart, administratívna a kultúrna metropola štátu Baden-Württemberg, leží v juhozápadnej časti Nemecka. V jeho metropolitnej oblasti žije viac ako 5 miliónov obyvateľov. V samotnom Štutgarte za návštevu stojí najmä fabrika svetoznámeho automobilového výrobcu Merceds-Benz a rozličné múzeá, z ktorých budú opäť najlákavejšími práve tie s technickým zameraním. Istotne neobíďte neskutočne fotogenický zámok Burg Hohenzollern (asi 50 km južne od Štutgartu).

Cenovo zaujímavé letenky zo Štutgartu

Okrem krátkej návštevy v priebehu “predĺženého víkendu” medzinárodné letisko v Štutgarte možno využiť aj na následné (resp. náväzné) lety do celého sveta – či už s Lufthansou/Eurowings alebo inými aerolinkami, snažiacimi sa im na týchto leteckých linkách konkurovať. V bohatej ponuke z miestneho letiska existuje takisto veľké množstvo charterových leteniek za vcelku výhodné sumy.

0