VLetenky

Štutgart s Laudamotion od 12 EUR

Sigmaringen Castle
Zo sídla Mercedes-Benz si odskočte na Schloss Sigmaringen (foto: Ingo Jakubke/Pixabay/CC0)

Nemecký Štutgart (s okolitým regiónom Baden-Württemberg) máte príležitosť uvidieť (aj v rámci “predĺženého víkendu”) zásluhou leteckej spoločnosti Laudamotiony (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Štutgartu (hlavného mesta Baden-Württemberg) sa predávajú za 12 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve s odletom od začiatku februára do konca marca 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viene (VIE) dňa 14. februára (štvrtok) a návrat z nemeckého Štutgartu (STR) dňa 18. februára 2019 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Štutgart za 12 EUR (14.02.-18.02.2019 / štvrtok – pondelok)

VIE-STR
Viedeň, Rakúsko – Štutgart, Nemecko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Štutgart (Baden-Württemberg)

Pozoruhodný 600-tisícový Štutgart, administratívna a kultúrna metropola štátu Baden-Württemberg, leží v juhozápadnej partii Nemecka. V jeho metropolitnej oblasti žije vyše 5 miliónov obyvateľov. V samotnom Štutgarte za návštevu stojí hlavne fabrika presláveného automobilového výrobcu Merceds-Benz a rôzne múzeá, z ktorých budú opäť najlákavejšími práve tie s technickým zameraním. Určite nevynechajte nesmierne fotogenický zámok Burg Hohenzollern (asi 50 km na juh od Štutgartu).

Cenovo lákavé letenky zo Štutgartu

Okrem krátkej návštevy počas “predĺženého víkendu” medzinárodné letisko v Štutgarte možno využiť i na následné (resp. nadväzné) lety do celého sveta – či už s Lufthansou/Eurowings alebo inými aerolíniami, snažiacimi sa im na týchto leteckých linkách konkurovať. V bohatej ponuke z miestneho letiska existuje taktiež veľké množstvo charterových leteniek za celkom výhodné sumy.

0

Add a Comment