VLetenky

Štutgart s Germanwings od 66 EUR

Štutgart
Zo sídla Mercedes-Benz si odskočte na hrad Hohenzollern (foto: Jim Trodel/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pôsobivý nemecký Štutgart a pôvabný okolitý región Baden-Württemberg sa dá uvidieť aj zásluhou nemeckej aerolínie Germanwings, nízkonákladovej “dcéry” Lufthansy (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Štutgartu sa predávajú za 66 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete najmä v období od júna 2015 do februára 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 1. augusta a návrat z nemeckého Štutgartu (STR) dňa 4. augusta 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Štutgart za 66 EUE (01.08.-04.08.2015)

Štutgart a Baden-Württemberg

Pozoruhodný 600-tisícový Štutgart, administratívna a kultúrna metropola štátu Baden-Württemberg, leží v juhozápadnej partii Nemecka. V jeho metropolitnej oblasti žije vyše 5 miliónov obyvateľov. V samotnom Štutgarte za návštevu stojí hlavne továreň presláveného automobilového výrobcu Merceds-Benz a rôzne múzeá, z ktorých sú opäť najpútavejšími práve tie s technickým zameraním. Určite nevynechajte nesmierne fotogenický zámok Burg Hohenzollern, nachádzajúci sa asi 50 km na juh od hlavného mesta oblasti Baden-Württemberg.

Cenovo lákavé letenky zo Štutgartu

Okrem krátkej návštevy počas predĺženého víkendu medzinárodný letecký prístav v Štutgarte využijete i na následné (resp. nadväzné) lety do celého sveta – či už s Lufthansou/Germanwings alebo inými aerolíniami, snažiacimi sa im na týchto leteckých linkách konkurovať. V bohatej ponuke z miestneho letiska existuje taktiež veľké množstvo charterových leteniek za celkom priaznivé sumy.

0