VLetenky

Španielska Mallorca s Ryanair od 26 EUR

Port d’Andratx
Stredomorská Mallorca – mestečko Port d’Andratx na juhozápade (foto: Marco Verch/Flickr/CC BY 2.0)

Lákavú príležitosť na spoznávanie famóznych Baleárskych ostrovov núka letecká spoločnosť Ryanair (s odletom z bratislavského letiska M.R. Štefánika).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsku Mallorcu sú v predaji za 26 EUR s odletom zo spomínanej Bratislavy.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas apríla 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mallorcu nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 2. apríla s návratom zo španielskej Palmy (PMI) dňa 9. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Palma de Mallorca za 26 EUR (02.04.-09.04.2019)

BTS-PMI
Bratislava, Slovensko – Palma de Mallorca, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mallorca

Španielsku Mallorcu, znamenitý ostrov v Stredozemnom mori, obýva približne 900 tisíc ľudí. Aj keď ju skôr poznáme hlavne vďaka pôsobivým plážam, sklamaní určite neostanú ani vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a priaznivci pešej turistiky. Najväčšie sídlo Mallorcy, očarujúce mesto Palma, pravdepodobne nebude treba bližšie predstavovať.

Zo samotnej Palmy sa skúste vydať na výpravu na sever do impozantného pohoria Serra de Tramuntana a pokoriť druhý najvyšší vrchol ostrova Puig de Massanella (1364 m). Svojou prítomnosťou nezabudnite poctiť i fascinujúci kaňon Torrent de Pareis neďaleko Sa Calobra. Určite nevynechajte ani najsevernejší bod Mallorcy, neskutočne fotogenický mys Cap de Formentor.

0