VLetenky

Sint Maarten s United Airlines od 468 EUR

Philipsburg
Legendárna Maho Beach s B747 holandskej aerolínie KLM (foto: alljengi/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen leteckí entuziasti majú príležitosť zrealizovať (v budúcej hlavnej sezóne) výlet za spottingom na preslávenú Maho Beach na karibskom Svätom Martine (s možnosťou prehliadky New Yorku) so spoločnosťou United Airlines (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandský Sint Maarten sa predávajú za 468 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 17.02.-31.05. a 25.08.-12.12.2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku septembra do začiatku decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 30. novembra (piatok) s návratom z holandského Sint Maarten (SXM) dňa 15. decembra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Sint Maarten za 468 EUR (30.11.-15.12.2018 / piatok – sobota)

VIE-SXM

Sint Maarten

Lákavý Svätý Martin Vás čaká v príťažlivom karibskom súostroví Malé Antily medzi Anguillou (situovanou severným smerom od neho) a tak trochu “megalomanským” Saint Barthélemy alias St. Barths (položeným smerom na juh). Tento obľúbený tropický ostrov sa rozdeľuje na dve partie – severná, francúzska časť sa nazýva Saint Martin, zatiaľ čo juh zaberá samotný holandský Sint Maarten.

Raj pre fanúšikov leteckého sveta

V tomto prekrásnom kúte Karibiku si prídu na svoje najmä vášniví milovníci letectva – fenomenálnu spotterskú Maho Beach nájdete vo veľmi tesnej blízkosti miestneho medzinárodného letiska Princess Juliana Intl Airport (SXM). Vzletová a pristávacia dráha na letisku Gustáva III. (SBH) na neďalekom “St. Barths” s dĺžkou 650 m sa zaraďuje k najkratším na svete, čo sa týka pravidelnej leteckej dopravy (presvedčte sa o tom počas zhruba 15 minút trvajúceho letu z SXM).

Nielen nádherné karibské pláže

Ukrátení však istotne v žiadnom prípade nezostanú samozrejme ani priaznivci pôvabných piesočnatých pláží Karibského mora, príjemných vodných športov, pohodového plážového leňošenia či odhaľovania dobre ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Celý úžasný Svätý Martin si vychutnáte ako na dlani z jeho najvyššieho bodu Pic du Paradis (424 m), na ktorý (ako napovedá samotný názov) narazíte vo francúzskej “polovici” ostrova.

0