VLetenky

Sint Maarten s KLM od 549 EUR

Philipsburg
Legendárna Maho Beach s B747 spoločnosti KLM (foto: Richie Diesterheft/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen leteckí entuziasti majú príležitosť sa vybrať na výlet za spottingom na svetoznámu Maho Beach na karibskom Svätom Martine na palube B747 holandskej aerolínie KLM (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na holandský Sint Maarten kúpite za 549 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 9. marca do 30. júna 2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 28. februára (resp. do vyčerpania voľných termínov alebo do aktualizácie tarifu). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletmi) od polovice apríla do polky júna 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 23. mája s návratom z karibského Sint Maarten (SXM) dňa 2. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sint Maarten za 549 EUR (23.05.-02.06.2015)
Budapešť – Sint Maarten za 552 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Sint Maarten za 560 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Sint Maarten za 564 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Sint Maarten za 15522 CZK (rezervácia v ČJ)

Viedeň – Sint Maarten za 519 EUR (23.05.-02.06.2015)
Viedeň – Sint Maarten za 519 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Sint Maarten za 530 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Sint Maarten za 536 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Sint Maarten za 14628 CZK (rezervácia v ČJ)

Sint Maarten

Pútavý Svätý Martin Vás očakáva v pôvabnom karibskom súostroví Malé Antily medzi Anguillou (situovanou severným smerom od neho) a tak trošku “megalomanským” Saint Barthélemy alias St. Barths (položeným smerom na juh). Tento populárny tropický ostrov sa delí na dve časti – severná, francúzska partia sa nazýva Saint Martin, kým juh zaberá samotný holandský Sint Maarten.

Raj pre priaznivcov leteckého sveta

V tomto nádhernom kúte Karibiku si prídu na svoje hlavne vášniví milovníci letectva – geniálnu spotterskú Maho Beach nájdete vo veľmi tesnej blízkosti miestneho medzinárodného letiska Princess Juliana Intl Airport (SXM). Vzletová a pristávacia dráha na letisku Gustáva III. (SBH) na neďalekom “St. Barths” s dĺžkou 650 m sa radí k najkratším na svete, čo sa týka pravidelnej leteckej dopravy (presvedčte sa o tom počas približne 15 minút trvajúceho letu z SXM).

Nielen prekrásne karibské pláže

Ukrátení však určite v žiadnom prípade neostanú samozrejme ani fanúšikovia príťažlivých piesočnatých pláží Karibského mora, pohodových vodných športov, príjemného plážového leňošenia či objavovania dobre skrytých krás fantastického podmorského sveta farebných koralov. Celý skvelý Svätý Martin si vychutnáte ako na dlani z jeho najvyššieho bodu Pic du Paradis (424 m), na ktorý (ako napovedá samotný názov) narazíte vo francúzskej “polovici” ostrova.

0