VLetenky

Sint Maarten s KLM od 494 EUR

Philipsburg
Legendárna Maho Beach s B747 holandskej aerolínie KLM (foto: alljengi/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen leteckí entuziasti majú možnosť sa vydať za spottingom na preslávenú Maho Beach na karibskom Svätom Martine s Air FRance-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandský Sint Maarten sú v predaji za 494 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 24.05.-30.06., 21.08.-21.12.2017 a 01.01.-31.03.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 24. mája (resp. do vyčerpania voľných termínov či do aktualizácie tarifu).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 2. júna s návratom z karibského Sint Maarten (SXM) dňa 12. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sint Maarten za 494 EUR (02.06.-12.06.2017)

Sint Maarten

Atraktívny Svätý Martin Vás čaká v príťažlivom karibskom súostroví Malé Antily medzi Anguillou (položenou severným smerom od neho) a tak trochu “megalomanským” Saint Barthélemy alias St. Barths (situovaným smerom na juh). Tento obľúbený tropický ostrov sa rozdeľuje na dve časti – severná, francúzska partia sa nazýva Saint Martin, kým juh zaberá samotný holandský Sint Maarten.

Raj pre fanúšikov leteckého sveta

V tomto prekrásnom kúte Karibiku si prídu na svoje najmä vášniví milovníci letectva – fenomenálnu spotterskú Maho Beach nájdete vo veľmi tesnej blízkosti miestneho medzinárodného letiska Princess Juliana Intl Airport (SXM). Vzletová a pristávacia dráha na letisku Gustáva III. (SBH) na neďalekom “St. Barths” s dĺžkou 650 m sa zaraďuje k najkratším na svete, čo sa týka pravidelnej leteckej dopravy (presvedčte sa o tom počas zhruba 15 minút trvajúceho letu z SXM).

Nielen nádherné karibské pláže

Ukrátení však istotne v žiadnom prípade neostanú samozrejme ani priaznivci pôvabných piesočnatých pláží Karibského mora, príjemných vodných športov, pohodového plážového leňošenia či odhaľovania dobre ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Celý úžasný Svätý Martin si vychutnáte ako na dlani z jeho najvyššieho bodu Pic du Paradis (424 m), na ktorý (ako napovedá samotný názov) natrafíte vo francúzskej “polovici” ostrova.

0